Contact

Dagelijks bestuur van de K.N.S.R.B.

Het dagelijks bestuur der Koninklijke Nederlandsche Studenten Roeibond heeft zich als volgt geconstitutioneerd:

Presidentir. W.L. Kraakpresident@knsrb.nl
Secretarisdhr. B.B. Aulberssecretaris@knsrb.nl
Penningmeesterdhs. J. Hofmeesterpenningmeester@knsrb.nl
Algemeen Commissarismej. S.J. Appeldoornac@knsrb.nl
Commissaris Roeierijing. C.A. de Vriesroeierij@knsrb.nl
Commissaris Externe Communicatiemr. D.S. Kruitextern@knsrb.nl

Permanent Commissarissen

Iedere vereniging wordt gedurende 7 jaar vertegenwoordigd door een permanent commissaris. Eens per jaar wisselt er één P.C.. Voor het jaar 2017 worden de verenigingen vertegenwoordigd door:

Permanent Commissaris van Njorddrs. J. Gaastra
Permanent Commissaris van Lagair. J.C. Dokter
Permanent Commissaris van Tritondr. B. Bet
Permanent Commissaris van Nereusdhr. T. van den Ende
Permanent Commissaris van Aegirdrs. M. Hengstman
Permanent Commissaris van Argodhr. M. Peters
Permanent Commissaris van Skadidhr. R. Spillenaar Bilgen