Constitutie

Roeivere(e)nigingen

K.S.R.V. “Njord” (De oudste)
Opgericht 5 juni 1874 te Leiden
21,5 Varsity oude vier overwinningen
www.njord.nl
D.S.R.V. “Laga” (De stoutste)
Opgericht 13 april 1876 te Delft
30 Varsity oude vier overwinningen
www.laga.nl
 U.S.R. “Triton” (De edelste)
Opgericht 5 oktober 1880 te Utrecht
15 Varsity oude vier overwinningen
www.usrtriton.nl
A.S.R. “Nereus”
Opgericht 10 december 1885 te Amsterdam
42 Varsity oude vier overwinningen
2 Varsity dames vier overwinning
www.nereus.nl
G.S.R. “Aegir”
Opgericht 7 februari 1878 te Groningen
6 Varsity oude vier overwinningen
www.gsraegir.nl
W.S.R. “Argo”
Opgericht 30 oktober 1913 te Wageningen
1,5 Varsity oude vier overwinningen
www.wsr-argo.nl
A.R.S.R. “Skadi”
Opgericht 18 oktober 1926 te Rotterdam
9 Varsity oude vier overwinningen
www.skadi.nl

Ereleden

mr. L. Wolfsbergen
mr. S.T. van Vliet
ir. G.R. Brusse
mr. C.W. Bottema
dr H.M. Hazelbag
mr. B.W. Westermann
B.J.W. de Haas
drs. S.W. Scholten
ir. A.O. van der Marck
mr. R. Schellaars
mr. Drs. A.C.J.C. Pals

Dragers van de erepenning van de K.N.S.R.B.:

mr. J.E.J. ten Berg
drs. J.J. van Sisseren
drs. M.L. Leijgraaff
mr. S. van den Berg
drs. M. van den Berg
drs. P.M. Roorda
ir. P.P. Verbrugge
drs. J. Hofmeester
ing. C.A. de Vries

Praesides van de verenigingen:

Praeses van Njord:J.J.D. Boersma
President van Laga:H. de Lange
Praeses van Triton:P. Beele
Praeses van Nereus:J. van Gennep
Praeses van Aegir:W.J. Hesselink
Voorzitter van Argo:H.D. Boer
President van Skadi:M. Freund

Dagelijks bestuur van de K.N.S.R.B.

Presidentdrs. F.E. Michielsepresident@knsrb.nl
Secretarisdrs. B.B. Aulberssecretaris@knsrb.nl
Penningmeesterdrs. L.A.A. Rospenningmeester@knsrb.nl
Algemeen Commissarismej. S.J. Appeldoornac@knsrb.nl
Commissaris Roeierijdrs. B.J. Waandersroeierij@knsrb.nl
Commissaris Externmr. drs. D.S. Kruitextern@knsrb.nl

Permanent Commissarissen

Permanent Commissaris van Njorddrs. J. Gaastra
Permanent Commissaris van Lagair. J.C. Dokter
Permanent Commissaris van Tritondr. B. Bet
Permanent Commissaris van Nereusdhr. T. van den Ende
Permanent Commissaris van Aegirdrs. M.L. Reijgersberg
Permanent Commissaris van Argo ir. W.L. Kraak
Permanent Commissaris van Skadidhr. R. Spillenaar Bilgen