Contact

De Koninklijke Nederlandsche Studenten Roeibond Wedstrijdcommissie der 138ste “Varsity” heeft zich voor het jaar 2021-2022 als volgt geconstitueerd.

T.M. (Thomas) van Wijk
President
T.M. (Thomas) van Wijk
president@varsity.nl
Mej. A.M.E. (Anne) Schnitzler
ab Actis
Mej. A.M.E. (Anne) Schnitzler
abactis@varsity.nl
K.J.P. (Koen) van der Boog
Fiscus
K.J.P. (Koen) van der Boog
fiscus@varsity.nl
Mej. R.L. (Rachel) van der Heijden
Commissaris VIP
Mej. R.L. (Rachel) van der Heijden
vip@varsity.nl
Mej. D.L. (Denise) Rodenburg
Commissaris Relatiebeheer en Sponsoring
Mej. D.L. (Denise) Rodenburg
relaties@varsity.nl
Mej. S.C.A. (Sarah) van Hooijdonk
Commissaris Logistiek
Mej. S.C.A. (Sarah) van Hooijdonk
logistiek@varsity.nl
J. (Joep) Küppers
Commissaris Pers en Promotie
J. (Joep) Küppers
pers@varsity.nl
O.A.M. (Ole) Janssen
Commissaris Materiaal I
O.A.M. (Ole) Janssen
materiaal@varsity.nl
H.J.O. (Huib) ter Hart
Commissaris Materiaal II
H.J.O. (Huib) ter Hart
materiaal@varsity.nl
R. (Roán) Gobits
Commissaris Materiaal III
R. (Roán) Gobits
materiaal@varsity.nl