Contact

De Koninklijke Nederlandsche Studenten Roeibond Wedstrijdcommissie der 136e “Varsity” heeft zich voor het jaar 2018-2019 als volgt geconstitutioneerd.

President
G. (Guido) Cornelis
president@varsity.nl
ab Actis
Mej. F.E.M. (Fenna) Slenter
abactis@varsity.nl
Fiscus
Mej. S.J.M. (Sarah) Huijzer
fiscus@varsity.nl
Commissaris VIP
Mej. S.M. (Sofia) van Rheenen
vip@varsity.nl
Commissaris Relatiebeheer en Sponsoring
J.F. (Julián) Venhuizen
relaties@varsity.nl
Commissaris Drukwerk en Artikelen
J.P.E.W. (Joris) Drachman
drukwerk@varsity.nl
Commissaris Pers en Promotie
Mej. S. (Sanne) van Rij
pers@varsity.nl
Commissaris Materiaal I
J.M. (Jeroen) Knuivers
materiaal@varsity.nl
Commissaris Materiaal II
H.J.O. (Okke) Swildens
materiaal@varsity.nl
Commissaris Materiaal III
J. (Joas) Gideonse
materiaal@varsity.nl