Contact

De Koninklijke Nederlandsche Studenten Roeibond Wedstrijdcommissie der 137ste “Varsity” heeft zich voor het jaar 2020-2021 als volgt geconstitutioneerd.

M.W.H. (Myrthe) Frederiks
President
M.W.H. (Myrthe) Frederiks
president@varsity.nl
N. (Noor) Nouwen
ab Actis
N. (Noor) Nouwen
abactis@varsity.nl
L.R. (Lars) Bakker
Fiscus
L.R. (Lars) Bakker
fiscus@varsity.nl
C.E.M. (Claire) Walchenbach
Commissaris VIP
C.E.M. (Claire) Walchenbach
vip@varsity.nl
C.T.A. (Cato) Gehrels
Commissaris Relatiebeheer en Sponsoring
C.T.A. (Cato) Gehrels
relaties@varsity.nl
W.P. (Wessel) Ligtenberg
Commissaris Logistiek
W.P. (Wessel) Ligtenberg
logistiek@varsity.nl
M.J.F. (Maarten) Lanooij
Commissaris Pers en Promotie
M.J.F. (Maarten) Lanooij
pers@varsity.nl
I.J. (Ivo) van Giessen
Commissaris Materiaal I
I.J. (Ivo) van Giessen
materiaal@varsity.nl
V. (Victor) de Vos
Commissaris Materiaal II
V. (Victor) de Vos
materiaal@varsity.nl
B.B. (Bastiaan) Nieuwenhuis
Commissaris Materiaal III
B.B. (Bastiaan) Nieuwenhuis
materiaal@varsity.nl