Contact

De Koninklijke Nederlandsche Studenten Roeibond Wedstrijdcommissie der 137e “Varsity” heeft zich voor het jaar 2019-2020 als volgt geconstitutioneerd.

President
mej. E.C. (Eveline) Stals
president@varsity.nl
ab Actis
mej. J.M. (Janna) Bakker
abactis@varsity.nl
Fiscus
dhr. E.A.D. (Emile) Hallo
fiscus@varsity.nl
Commissaris VIP
mej. M.M. (Maartje) Schrauwen
vip@varsity.nl
Commissaris Relatiebeheer en Sponsoring
dhr. B.L. (Bram) Schröder
relaties@varsity.nl
Commissaris Drukwerk en Artikelen
mej. E.H.M. (Elise) de Wit
drukwerk@varsity.nl
Commissaris Pers en Promotie
mej. Y.C. (Yvette) Bak
pers@varsity.nl
Commissaris Materiaal I
dhr. D.J. (Douwe) Duiveman
materiaal@varsity.nl
Commissaris Materiaal II
dhr. K.I.A. (Kaj) Swaders
materiaal@varsity.nl
Commissaris Materiaal III
dhr. M.B. (Moos) Arends
materiaal@varsity.nl